Mums rūpi, kad apie Jūsų produktą išgirstų kuo daugiau žmonių. Pasirūpinsime eterio laiku, parinksime Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią radijo stotį. Sukursime žinutę, kuri bus įsimintina ir neleis pamiršti Jūsų produkto. Užtikrinsime, kad Jūsų verslo vardas skambėtų ypatingai aiškiai ir garsiai!

Jūsų reklama bus pastebėta. Pasiūlysime originalius sprendimus tam, kad Jūsų produktą, paslaugą ar prekinį ženklą pamatytų tie, kuriems jis skirtas. Užtikrinsime, kad žinutė rastų patį tinkamiausią eterio laiką bei būtų išskirtinė. Padarysime taip, kad Jūsų įmonės įvaizdis TV ekrane, atitiktų Jūsų verslo dvasią, įvaizdį, o Jūsų prekė ar paslauga sužibėtų naujoje šviesoje!

Nuo idėjos iki rezultato Jūsų rankose – viskuo pasirūpinsime mes. Sukursime įtikinamą žinutę, pasirūpinsime maketu ir tinkamu Jūsų reklamos pozicionavimu. Formatas, tekstas, dizainas, kompozicija – visa tai tarnaus Jūsų produktui ir Jums.

Neleisime Jums ir Jūsų produkcijai pasiklysti interneto džiunglėse. Pasiūlysime Jums tinkamiausias reklamos internete alternatyvas, tuo pačiu užtikrinsime, kad tai būtų inovatyvu ir žengtų koja kojon su naujovėmis. Rasime tinkamiausią Jūsų produktui reklamos formatą ir pasirūpinsime visomis reklamos internete subtilybėmis. Profesionalus ir atsakingas žvilgsnis į turinį internete – garantuotas!

seselis2

Skaitmeninė rinkodara
Užtikrinsime, kad Jūsų produktas ar paslauga surastų savo pirkėją internete. Pasitelkdami skaitmeninės rinkodaros įrankius, padarysime taip, kad Jūsų prekė sudomintų kuo daugiau pirkėjų. Tegul Jūsų komunikacija su interneto žmonėmis būna profesionaliose mūsų rankose. Padėsime Jūsų produkcijai ar paslaugoms įsitvirtinti kasdien tobulėjančiame virtualiame pasaulyje ir rasime pačius tinkamiausius būdus tam pasiekti. Padėsime Jums visose skaitmeninės rinkodaros stadijose – nuo idėjų ir planavimo iki įgyvendinimo ir pasiektų rezultatų analizės.

Google Adwords
Tam, kad Jūsų prekę ar paslaugą rastų tie, kurie jos ieško Google platformoje, sukursime efektyvią Google Adwords reklamą Jūsų verslui. Galite būti tikri, kad mūsų patirtis šioje srityje padės pasiekti geriausių rezultatų. Jums nereikės pasiklysti tarp galybės pasirinkimų – atsižvelgdami į finansus, produktus ir reklamos poreikį, sukursime tikrą sėkmės formulę Jūsų verslui.

Socialinė medija
Sėkmingas bendravimas su klientais – viena svarbiausių verslo sėkmės sudedamųjų dalių. Mes pasirūpinsime Jūsų verslo socialine medija ir jos administravimu: pradedant auditorijos pritraukimu ir baigiant ištikimų vartotojų ir gerbėjų bendruomenės sukūrimu. Padėsime Jums su socialinio marketingo plano kūrimu ir jo įgyvendimu bei užtikrinsime, kad Jūsų verslo komunikacija būtų sklandi kaip niekada bei neštų įmonei naudą ir rezultatą kaip įmanoma greičiau.

seselis2
VIEŠIEJI RYŠIAI
Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją visais kylančiais viešųjų ryšių klausimais. Visos viešųjų ryšių paslaugos tam, kad Jūsų verslo įvaizdis būtų nepriekaištingas. Sukursime strategiją, kuri leistų įtvirtinti puikų Jūsų verslo, prekių bei paslaugų įvaizdį visuomenėje.

seselis2

Dizaino paslaugos
Pasirūpinsime, kad Jūsų verslo sėkmę lydėtų ir geros kokybės bei atitinkantis Jūsų verslo dvasią dizainas. Priklausomai nuo darbo pobūdžio ir apimčių, Jums pagelbės profesionalūs dizaineriai, kurių paslaugomis neteks nusivilti. Tikime, jog geras įvaizdis lengviausiai atveria naujas duris.